Global Çadır

Yaşam Çadırı

Yaşam Çadırları

Yaşam Çadırı

Yaşam çadırı günümüzde oluşabilecek doğal afetlerden korunma tedbirli olma amaçlı yaptırma isteği duyulan son derece faydalı çadır çeşitlerinden biridir. Çelik konstrüksiyonlu yaşam çadırı imalatı yapan firmamız deprem sel gibi doğal afetlerde kullanılmak üzere özel yaşam çadırlarını imal etmektedir. Kızılay ve afet çadırları sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Firmamız dünya standartlarına göre üretim yapmaktadır.  Ülkemizde lider olmak için varlığını sürdürmektedir. Vizyonumuz her geçen gün ileriye doğru ilerlemektedir. İnsanların daha çok ihtiyaçlarına yönelik çalışmakta olan şirketimiz daima ileriyi hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Tecrübeli kadrosu ile hizmet vermekte olan ekibimiz kalitesinden ödün vermemektedir. Müşterimize daima özen ve itina göstermekte olan firmamız sizlerin memnun kalması için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirmektedir. Özel mimari çadır alanında da kendini ilerletmiş olan firmamız sizlerin isteklerini karşılamaktadır. Çadır tente kumaş branda hizmetleri veren yetkili kurumsal firmayız. Tüm çadır çeşitleriniz firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yaşam çadırları kimi zaman acil durumlar ile karşılaşılan yani sürekli olmasa da geçici sağlık hizmetlerinin veya konaklama işlemlerinin gerçekleştirilmesi gereken noktalarda kullanılabilir. Bu gibi noktalarda sağlık hizmetleri gerçekleştiren personellerin belirli bir sürede yaşam alanı elde etmesi için yaşam çadırları kullanılabilir. Ayrıca çevre ülkelerde yaşanan savaş, yıkım ve deprem gibi sıkıntılar sonrasında da sığınmacı olarak ülkemize gelen yabancı misafirlerimizin geçici yaşam alanı elde etmesi için de bu çadırlar tercih edilmektedir.

45258
SİTE HARİTASI
Copyright © 2023 Global Çadır | Tüm hakları saklıdır.