Global Çadır

Küçükbaş Hayvan Çadırları

Hayvan Çadırları

Küçükbaş Hayvan Çadırı

Tüm zeminlere kurulabilen küçükbaş hayvan çadırı, bölge şartlarına göre dizayn edilmektedir. Terleme yapmayan küçükbaş hayvan çadırı hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Kapı genişlikleri özel olarak hayvanların rahatlığına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Uzun süre kullanım için uygun olmaktadır. Montaj işlemi firmamız tarafından kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Üretilen çadırlar, İSG mevzuatlarına uygun olmaktadır.

Günümüz koşullarında köy ve kasabaların mahalle olarak bağlanmasından sonra hayvan yetiştiriciliği yer değiştirmiş bulunmaktadır. Sürü sayısının artması ile birlikte küçükbaş hayvan çadırı ihtiyacı doğmaktadır. UV ışınlarından koruyucu özel brandalardan imal edilmekle birlikte barınak ihtiyacına çözüm sunmaktadır. Uzun kullanım ömrü, maliyet açısından önem arz etmektedir.

Mevsimsel koşullar ön görülerek kuzu çadırı tercihi yapılmaktadır. Kar yağışının bol olduğu ve kış mevsimlerin sert geçtiği bölgelerde, makaslı küçükbaş hayvan çadırı önerilmektedir. İklim şartlarının daha ılıman olduğu bölgelerde, boru tip küçükbaş hayvan çadırı tercihi daha uygun olmaktadır. Küçükbaş hayvan çadırı kurulacak yerin meraya yakın olmasına ve taban suyu yüksek olmamasına dikkat edilmektedir.

Küçükbaş hayvanların rahatlığını korumak için kuzu çadırı satın alınmaktadır. Dış ortam koşullarına ve hava olaylarına karşı güvenlik sunmaktadır. Küçükbaş hayvan çadırları çiftliğin veya evin bahçesine kolayca kurulmaktadır. Ömrü uzun olan küçükbaş hayvan çadırı, kullanışlı olduğundan yıllarca kullanılabilmektedir. Hayvanların sayısına göre farklı küçükbaş hayvan çadırı seçenekleri bulunmaktadır.

45258
SİTE HARİTASI
Copyright © 2023 Global Çadır | Tüm hakları saklıdır.