Global Çadır

İftar Çadırları

Etkinlik Çadırları

İftar Çadırı

İftar çadırlarımız ramazan ayında yemekhane çadırı, konser çadırı ve etkinlik çadırı olarak kullanılmaktadır. Demonte sistemli olan iftar çadırlarımız kolay sökülür ve takılır bir sistem olup satılık haricinde kiralıkda verilen iftar çadırlarımız montajı ve sökümü firmamız tarafından yapılmaktadır.

İftar çadırı fiyatları hesaplamada pek çok etken fiyatı yükseltebilir ya da düşürebilir. Çadırın kurulacağı alan, büyüklüğü, ek özellikleri, kullanılan malzemenin niteliği gibi pek çok dış ve iç etkenler fiyatı etkilemektedir. Özellikle belediyelerin her yıl ihtiyaç duyacakları iftar çadırının kalitesiz üretimden ziyade uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir. Kısa vade düşünülerek alınan ucuz çadırların ömrü kısa olmakta, sıkıntı çıkarmakta ve maliyeti de arttırmaktadır.

İftar ve tören çadırları bilindiği üzere ramazan etkinliklerinde kullanılan topluluk çadırlarından oluşmaktadır bu çadırlar altında binlerce insan iftar ede bilir yemek yiye bilir aynı zamanda etkinlik alanında kullanım açısından daha seri ve kullanışlıdır.

Oruç tutarak geçirdiğimiz ramazan ayında en çok ihtiyaç duyulan ramazan çadırı cme branda firması tarafından ihtiyaca uygun boyutlarda üretimi yapılmaktadır.  Hem dinimiz de hem de geleneklerimiz de var olan yardımlaşma ve paylaşma amacı ile oluşturulan iftar çadırı en çok muhtaç olanlar için kurulmaktadır. Aynı zamanda yoldan geçen, geç kalan ve tüm oruçlularında katılacağı bu iftar sofraları geniş alanlara kurulmaktadır. Her daim çok sayıda misafiri olan bu sofralar için geniş çadırlara ihtiyaç duyulmaktadır. 1980 den beri adından sıkça bahsettiren favori branda firması çadırın her çeşidini üretmekte olup bu alanda hizmet vermektedir. İftar çadırının büyüklüğü, ,istenilen boyutu ya da özelliklerine dair her çeşidi bulmak mümkündür. B üt çadırları büyük aile iftarları için de kullanabilirsiniz.

45258
SİTE HARİTASI
Copyright © 2023 Global Çadır | Tüm hakları saklıdır.