Global Çadır

Hangar Çadırları

Depo Çadırları

Hangar Çadırları

Hangar çadırı, istenilen her ölçüde imal edilen gerektiğinde izolasyonu da yapılabilen çadır sistemleridir. Beton binalara kıyasla maliyeti çok düşüktür. Bu çadır sistemlerinin istenilen her ölçüye göre imal edilmesi de en büyük avantajlarından biridir. İç kısımlarında kirişler veya kolonlar yer almaz. Hangar çadırları, uçaklar, helikopterler vs. hava araçları için olup bu gibi kullanımlara yer olanağı sağlamaktadır. Bu da içerisinde forklift benzeri araçların rahat hareket etmesini sağlar. Birçok amaç için kullanılabilir. Aydınlatmada ısıtmaya, armatürlerden havalandırmaya kadar farklı aksesuarlar eklenebilir. Kurulumu hızlıdır. Ayrıca sökülüp yeniden kurulumu kolayca yapılabilir. Malzemesi kaliteli ve dayanıklı olduğundan aşınma veya yırtılma olmaz.

Bu çadır yapılar her kullanım amacına uygundur. Profesyonelce uygulama gerektirir. Müşterimizin istediği ebatlarda özel olarak imal edilir. Genellikle depo çadırı veya hangar çadırı olarak bilinen bu makaslı çadır sistemleri tüm hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Uçak, otomobil, motor ve beyaz eşya gibi büyük ebatlı araç ve eşyaların depolandığı alanlara hangar adı verilmektedir. Bu hangarlar eskiden betonarme olarak inşaa edilmekte ve oldukça büyük maliyetler ile karşılaşılmasına neden olmaktaydı. Günümüzde ise çadır firmalarının gösterdiği büyük gelişme ve yaratıcılık ile artık çok daha uygun maliyetler ile bu hangarlar çadır olarak yapılmaktadır. İmal edilen hangar ve iftar çadırı içlerinin genişliği ile beklentileri karşılamaktadır. Tıpkı hangarlar gibi iftar çadırları da büyük iftar yemeklerinin düzenlenmesini sağlayacak geçici kapalı alanların oluşturulmasını sağlamaktadır. Hangarlar ve iftar çadırları benzerlik göstermekle birlikte bazı özellikleri ile ayrılmaktadır.

45258
SİTE HARİTASI
Copyright © 2023 Global Çadır | Tüm hakları saklıdır.