Global Çadır

Büyükbaş Hayvan Çadırları

Hayvan Çadırları

Büyükbaş Hayvan Çadırı

Hayvan Çadırı modern çiftçiler hayvan refahını ve verimi artırmak için kapalı alana ihtiyaç duyarlar, bu yapının havadar olması içeride yeterince hava sirkülasyonun olması ve ısı değerlerini koruyup yalıtım sağlaması ayarlanabilir kılması gerekmektedir. Hayvan çadırı Eski tip ahır düzenlerindeki tavan alçaklığı ve yeterince havalandırma imkanının olmaması hayvancılığın temel kurallarından olan yem ve hayvan refahını yeterince karşılayamamaktadır. Her ne kadar yılların öğretisi ile gelmiş olsa da hayvan refahı yemlemeden de önce gelen bir faktördür. Hayvan çadırlarımız ile müşterilerimiz hayvanlarına artık gönül rahatlığı içinde bakım imkanı kazanmaktadır. Isı yalıtımlı branda özelliği ile hayvanlarınıza rahat bir şekilde bakım imkanı sağlar. Özellikle büyükbaş hayvanların betonarme yapılara göre barınma ihtiyaçlarını, bütçe dostu bir şekilde karşılamaktadır. Farklı hava koşullarına karşı üst düzey dayanıklılık sunması, kullanıcının oldukça menfaatine olan bir durumdur.

İzolasyonlu Büyükbaş Hayvan Çadırları

Mevsimsel olumsuzluklara karşı çok daha dayanıklı olan izolasyonlu çadır tipleri, özellikle kış mevsiminin soğuk hava şartlarına karşı hayvanların iyi bir şekilde korunmasını sağlamaktadır. Sıcak havalarda da nitelikli bir koruma özelliğine sahip olması nedeniyle, yazın kavurucu sıcaklarında dahi hayvanların bunalıp sıcaklardan olumsuz etkilenmesini önlemektedir.

İzolasyonsuz Büyükbaş Çadırı

Bu tip çadırlar ise hava koşullarının daha makul seviyede olduğu bölgelerde, hayvanların hayvan çadırı ile barınma maliyetlerini azaltmak için üretilen çadırlardır. Aşırı soğuk ve sıcak hava şartlarının olduğu bölgelerde izolasyonlu çadırlar tavsiye edilirken, havanın yaz aylarında serin ve kış aylarında ılıman olduğu yerlerde izolasyonsuz çadırlar maliyeti azaltmak için kullanılmaktadır.

45258
SİTE HARİTASI
Copyright © 2023 Global Çadır | Tüm hakları saklıdır.