Global Çadır

HAKKIMIZDA

Global Çadır

25+
Yıllık Deneyim
Hakkımızda

Profesyonel Çözümler İçin
Global Çadır!

Global Çadır olarak; Yılların tecrübesiyle içinde bulunduğumuz çadır sektörü içinde gelen talepleri müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi bilinciyle karşılamaya çalışmaktayız. Çeşitli tasarım, üretim ve kurulum konusunda, kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübeyle müşterilerine en isatbetli çadır kombinasyonu seçme konusunda her türlü çalışmayı yapmaktayız.

Proje başlangıcından, ürünlerin teslim anına kadar takip ve satış sonrası hizmette müşteri menfaatlerini gözetmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

25 +
Yıllık deneyim
2500 +
Tamamlanan proje
5000 +
m² Üretim alanı
50 +
Profesyonel Çalışan
Hakkımızda

Kendini işine adamış profesyonellerden kaliteli işler.

Çok uzun  yıllar önce  başlamış olan firmamız kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile çadır, branda ve tente sistemlerinin üretimini yapmaktadır. GLOBAL ÇADIR , klasik görüntüleri silmekte modern tasarımlı çadırlarımız ile beklentilerin üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimiz için uygun fiyatlı çözümler üretmekte her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini yüksek kardan önde tutmaktayız. Size özel çözümler üreten deneyimli ekibimiz ile yapacağınız görüşmelerde aklınızdaki fikri belirtmeniz ve nasıl bir çadır istediğiniz anlatmanız yeterli olacaktır. İşletmelerin kullanacakları büyük ölçekli çadırların üretimi gibi aynı zamanda kurulumu da firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurulumun tamamlanmasının ardından teknik destek vermekte ilerleyen zamanlarda bir sorun olması halinde bunun çözümü içinde yanınızda yer almaktayız.

Zamanın günümüzde en kıymetli varlık olduğunu bilmekte ve söz verdiğimiz tarihte mutlaka ürünlerimizi teslim etmekteyiz. Sunduğumuz yenilikçi çözümlerde modern teknolojiyi kullanmakta bu şekilde çadır, branda ve tente satın aldığınızda uzun yıllar kullanmanızın mümkün olmasını sağlamaktayız. Bu yönde ihtiyaçlarınız olduğunda firmamız ile çalışmanız halinde deneyimin ve kaliteden ödün vermeden özveri ile çalışan kişilerin yanınızda yer aldığını görebilirsiniz. Bütün ürünlerimizi garanti kapsamında sunmakta ve ürünlerimizin kalitesinden emin olmaktayız. Sektördeki büyük Pazar payımız olmasını kullandığımız teknolojiyle kaliteli ürünler sunuyor olmamız ile başarmaktayız. Satış sonrası verdiğimiz destek ile de ürünlerinin her zaman arkasında duran bir firma olduğumuzu ortaya koymaktayız.

Vizyon

Global Branda olarak uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Sürdürülebilirlik

Doğal kaynakların her geçen gün daha da azaldığı günümüzde, üretimde sorumluluk ve çevresel önlemlerin alınması artık tam anlamıyla zorunlu hale gelmiş durumda. Bu anlamda, kurum ve kuruluşların doğaya verebilecekleri olası zararları sistemli bir bütünlük içinde azaltmayı hedefleyen EMAS Serfitikasyon Programı dahilinde, GLOBAL ÇADIR, tüm faaliyet alanlarında çevre dostu ve sürdürülebilir teknolojiler kullanıyor.

Misyon

Temel hedefimiz sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak pazarda daha da büyümektir. Siz müşterilerimize değişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti düşük, kurulumu kolay, istenen renk ve ölçekte, ağır hava koşullarına dayanıklı, brandadan çelik konstrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürün seçenekleriyle anahtar teslim hizmet vermek için her gün daha çok çalışıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

ÜRÜNLERİMİZ

Deprem Çadırı
Deprem çadırlarımız; Yağmur, kar ve rüzgar geçirmeyecek PVC malzemeden üretilmektedir. Kurulum kolaylığı ile kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Ölçülerine göre fazla yer kaplamaz. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir.
Büyükbaş Hayvan Çadırı
Hayvan Çadırı modern çiftçiler hayvan refahını ve verimi artırmak için kapalı alana ihtiyaç duyarlar, bu yapının havadar olması içeride yeterince hava sirkülasyonun olması ve ısı değerlerini koruyup yalıtım sağlaması ayarlanabilir kılması gerekmektedir.
Depo Çadırları
Askeri kamplardan festivallere kadar çok geniş insan kitleleri için kullanım olanakları yaratır. İşletmeler için de oldukça avantajlı bir depolama çözümüdür. Her türlü iklim ve çevre koşuluna uygun şekilde üretimi mümkündür.
45258
Copyright © 2023 Parlak Fikirler Atölyesi | Tüm hakları saklıdır.